Construction quality control

Контроль якостіВ процесі будівництва будь-якого об'єкту невід'ємною процедурою є контроль якості будівництва. Ця процедура складається з наступних елементів: контроль відповідності вимогам встановлених державою стандартів, а також затвердженим будівельним правилам і нормам, встановлення фактичної якості виконаних робіт, контроль вірності геометричних параметрів.

Також контроль якості будівництва передбачає контроль над виконанням додаткових вимог, передбачених проектною документацією. При цьому, вказані вимоги зобов'язані відповідати призначенню і конструктивним особливостям об'єктів будівництва.

Компанія НВП "ПРАЙД" надає послугу контроль якості будівництва, яка включає: проведення регулярних ревізій відповідності вартості, об'єму, технології, методів і якості здійснюваних робіт по затверджених кошторисах і проектах, будівельних правилах, нормах і державних стандартах.

Виявлені в ході процедури дефекти, недоліки і відхилення від затверджених параметрів фіксуються документально і систематизувалися в звіті про результати експертизи. Також наші фахівці допоможуть визначити розмір витрат на ліквідацію різного роду дефектів і недоліків, а у випадках неусувних дефектів - визначать вартість збитку.

 

Щоб зробити запит на попередній підрахунок вартості послуг з контролю якості будівництва, заповніть заявку.